فراخوان جذب مدرس

ثبت نام دوره ها

دوره دستیاری دندانپزشکی (عمومی) :

هدف دوره: آشنایی علمی و حرفه ای افرادی که صرفا بصورت تجربی بعنوان دستیار کنار دندانپزشک مشغول بکار می باشند در جهت بهبود کارایی, ارتقاء دانش و رعایت نکات بهداشتی در ارتباط با این حرفه مدت دوره: 120 ساعت

پیش نیاز: داشتن حداقل مدرک دیپلم

ساختار دوره آموزشی : در کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی دستیاران کنار دندانپزشک از اعضای تیم درمانی محسوب می شوند که وظیفه مهمی به عهده دارند، از جمله: شناخت و تسلط کامل بر وسایل و تجهیزات، مواد دندانپزشکی، روشهای درمانی، چگونگی کمک در درمان عمومی و تخصصی، اصول کامل نگهداری و استریلیزاسیون وسایل و نحوه ارتباط موثر با مراجعین دندانپزشکی و … . با توجه به این که دوره آموزش دستیار کنار دندانپزشک در جهت ایجاد قابلیت های فوق و ارتقاء سطح دانش و مهارت¬های عملی دستیاران نقش بسزایی دارد، جهاددانشگاهی علوم پزشکی همدان این دوره را طراحی و اجرا نموده است. این دوره شامل دو بخش تئوری و کارگاهی می باشد.کارآموزان محترم پس از طی دوره های تئوری و کارگاهی و کسب مهارتهای پایه , می توانند در کلینیکها و مطب های دندانپزشکی مشغول بکار شوند . در پایان دوره از فراگیران محترم امتحان تئوری و عملی صورت خواهد گرفت.

 

باید توجه داشت كه از یك طرف امر نسخه خوانی دارای اهمیت و حساسیت بسیار زیاد می باشد زیرا با سلامت افراد جامعه مربوط بوده و كوچكترین خطا در این ارتباط خطرساز خواهد بود و از طرف دیگر افرادی كه در سطح داروخانه مشغول به این كار هستند در اكثر موارد بدون گذراندن دوره های مشخص و اكثرا بصورت تجربی مشغول به این كار می باشند، با دقت نظر در این مسئله ضرورت وجود یك دوره كه افراد به عنوان كارآموز زیر نظر استادان این علم با مسائل موجود در این فن آشنا شوند حس می شود.

هدف دوره : آشنایی و توانمندسازی فراگیران در زمینه نسخه خوانی دارو در داروخانه

ضوابط و شرایط ورودی ها: این دوره آموزشی كوتاه مدت برای افرادی كه متقاضی كار در داروخانه ها هستند، در نظر گرفته شده است.

مدت دوره : 100 ساعت ( 76 ساعت نظری - 24 ساعت عملی)

با توجه به گستره فعالیت طب سنتی در درمان بیماریهای گوناگون و ضرورت آموزش و پژوهش،لازم است كه قدم های بنیادینی در راستای اعتلای این شیوه درمانی در كشور انجام شود.هر چند در دهه های اخیر كوشش های قابل تقدیری به منظور بازیابی و احیای طب سنتی در ایران انجام شده،اما تا رسیدن به هدف نهایی فاصله زیادی داریم.بر این اساس برگزاری دوره آموزشی كوتاه مدت در زمینه طب سنتی می تواند بستری را بدین منظور مهیا نماید.

هدف دوره: آشنایی و توانمندسازی مخاطبین در زمینه طب سنتی ایران

ضوابط و شرایط ورودی ها:این دوره برای افرادی می باشد كه دوره های كاربرد درمانی گیاهان دارویی 1 و 2 را گذرانده اند.

مدت دوره: 151 ساعت (طب سنتی مقدماتی : 40 ساعت طب سنتی متوسطه :60 ساعت طب سنتی پیشرفته:51 ساعت)

جهاد دانشگاهى مولود مبارك انقلاب است. "مقام معظم رهبری"

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری