فراخوان جذب مدرس

ثبت نام دوره ها

 آموزش های مجازی جهاد دانشگاهی: آموزش در هر زمان، در هر مکان، برای همگان

جهاددانشگاهی آموزش‌های تخصصی خود با شیوه‌های مدرن ارائه نموده و به منظور فراگیر نمودن آموزش‌های الکترونیکی در سطح کشور، خدمات آموزش الکترونیکی خود را بر روی شبکه جهانی اینترنت به علاقه مندان ارائه می‌نماید. خدمات آموزش الکترونیکی جهاد دانشگاهی به دیگر علاقه مندان و کارکنان سازمان‌های مختلف علاوه بر این سایت، از طریق نصب و راه‌اندازی سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) بر روی سرور یا سایت اختصاصی سازمان‌ها و با نصب و اجرای دروس مورد نظر آنها ارائه می‌گردد.جهاد دانشگاهی همواره با بهره‌گیری از دانش و تجربیات ارزنده خود متناسب با نیاز جامعه و توسعه فناوری، پیشگام تحول و نوآوری در حوزه آموزش بوده است. از این رو آموزش‌های پیشرفته غیرحضوری (شامل آموزش‌های مجازی، از راه دور، الکترونیکی، آموزش همراه و تمامی روش‌های آموزشی غیرحضوری که بر اساس فناوری‌های روز و یا فناوری‌هایی که در آینده ظهور کند.) به عنوان بهترین راه‌های تحقق عدالت آموزشی و پیاده‌سازی شعار آموزش برای همه، در همه جا و در همه وقت برگزیده شده است.در همین راستا، مرکز آموزش‌های پیشرفته جهاد دانشگاهی به منظور تبدیل دانش موجود (در همه حوزه‌های‌ فعالیت جهاد دانشگاهی) به محتوای آموزشی؛ ارائه آن به عموم جامعه در قالب محتوای آموزشی و ارزیابی و اعتبارسنجی میزان یادگیری آموزش دیدگان، تاسیس ‌شده است.

این مرکز تشکیلاتی علمی و آموزشی، وابسته به جهاد دانشگاهی است که در زمینه ارائه آموزش‌های پیشرفته و سریع به سازمان‌های توسعه‌یافته فعالیت می‌کند.این نوع از آموزش‌ها به منظور ارتقاء دانش و مهارت کارکنان سازمان‌ها و فراگیران علاقه‌مند با تاکید بر استفاده از فناوری‌های نوین آموزشی در کنار بهره‌مندی از آخرین دستاوردهای فناوری ارتباطات و اطلاعات و همچنین توجه به زیرساخت‌های موجود کشور بنا نهاد شده است. هدف اصلی مرکز کمک به توسعه دانش و مهارت‌ نیروی انسانی با استفاده از روش‌ها نوین و كارآمد آموزشی، به کارگیری ابزارهای نوین ارتباطی و اطلاعاتی به منظور گسترش فرصت‌های یادگیری از طریق نیازسنجی آموزشی، طراحی دوره، تولید محتوی؛ ارائه آموزش؛ ارزیابی و آزمون است.
 
اهداف:
 
1.      كمك به توسعه و ارتقای كمی و كیفی منابع انسانی کشور از طریق مدیریت آموزش‌های پیشرفته؛
2.      ارائه خدمات اطلاع‌رسانی، مدیریت، مشاوره، تولید، اجرا و آزمون در زمینه‌های آموزش پیشرفته مبتنی بر فناوری‌های پیشرفته؛
3.      تدوین، بازنگری، بهبود و پیاده‌سازی برنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و راهبردهای مورد نیاز آموزش‌های پیشرفته؛
4.      ایجاد، پیاده‌سازی و بهره‌برداری از سیستم‌ها و روش‌های آموزش غیرحضوری، مجازی، الکترونیکی، آموزش همراه و ...؛
5.      انجام مطالعات و پژوهش‌های مورد نیاز در زمینه به کارگیری و توسعه فناوری آموزشی پیشرفته؛
6.      راه‌اندازی، برگزاری، مشاركت و مدیریت جشنواره‌ها، همایش‌ها، سمینارها و كارگاه‌های آموزشی؛
7.      کمک به شناسایی، انتقال و انتشار علوم و فناوری‌های نوین آموزشی به کشور؛
8.      تدوین و پیشنهاد استانداردهای جدید و کمک به ارتقاء استانداردهای آموزشی

جهاد دانشگاهى مولود مبارك انقلاب است. "مقام معظم رهبری"

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری