فراخوان جذب مدرس

ثبت نام دوره ها

مدرک CCNA بيانگر توانايي شخص در نصب ، پيکر بندي ، پياده سازي و عيب يابي شبکه هايی در مقياس متوسط در زمينه   Routing، Switching   و شبکه هاي با ارتباطات راه دور که از سرويس هاي مخابراتي استفاده  مي کنند مي باشد.

 

سرفصل آموزشCCNA  شامل تکنولوژی های مختلف می باشد که در لیست ذیل آورده شده اند:

Networking Concepts:

OSI , TCP/IP Layers , IP classes , Subnetting , VLSM

 

Switching:

Concepts , Intro , Port modes ,Vlan , VTP , PVST+ , Rapid-PVST , Security , EtherChannel

 

Routing:

(Routing Theory , Static Routing , RIP , EIGRP , OSPF , Router on a Stick)

Access Control Lists , NAT (Static , Dynamic , PAT)

WAN (HDLC , PPP , Frame Relay)

IPV6 (Static Routing , RIPNG)

Wireless , VPN , Troubleshooting

 

فراگیران پس از پایان آموزش CCNA توانایی مدیریت شبکه ها در مقیاس متوسط را خواهند داشت . این افراد می توانند سویچ های سیسکو را در این شبکه ها نصب و راه اندازی نموده و تنظیمات اولیه آنها را انجام دهند. همچنین پروتکل های Routing مختلف جهت برقراری ارتباط ساختمانهای مختلف یک شرکت با همدیگر همچون OSPF , EIGRP , RIP را می توانند config نمایند. همچنین این افراد  با  config کردن NATیاPAT درRouterهای سیسکو ، امکان اتصال کاربران یک شرکت به اینترنت رافراهم سازند. پیاده سازی  IPV6  Static  Routing و   RIPNG از توانایی های دیگر مربوط به این فراگیران می باشد. از قابلیت های تخصصی آموزش CCNA می توان به توانایی آنها در پیاده سازی پروتکل های مختلف WAN همچون  PPP , HDLC  و مهمتر از همه FrameRelay اشاره کرد، از این پروتکل هاجهت اتصال شعبات مختلف یک شرکت به همدیگرتوسط Router های سیسکو استفاده می شود. هر چند شبکه مخابراتی FrameRelay توسط مخابرات ایران پیاده سازی نشده است ولی برای فراگیرانی که علاقمند به شرکت در دوره های CCIE , CCNP هستند، یادگیری این تکنولوژی و کار عملی با آن اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که پروتکل وشبکه Frame Relay از آیتم های بسیار مهم در استاندارد آموزش CCNA می باشد.

 

اگر دانشجوی رشته کامپیوتر یا رشته های مرتبط هستید، آموزش CCNA را همزمان با تحصیل بگذرانید، تا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار شوید.

 

 

با توجه به توسعه روز افزون شبکه های کامپیوتری در ابعاد مختلف،لازم است متخصصینی که توانایی ایجاد،توسعه و نگهداری اینگونه شبکه ها را دارند تربیت گردند.برای تربیت این متخصصین لازم است ابتدا فراگیران با اصول شبکه های کامپیوتری آشنا شوند و سپس به فراگیری مفاهیم پیشرفته در شاخه های مختلف بپردازند.این دوره پاسخگوی نیاز فراگیران دوره های شبکه در زمینه آشنایی با اصول پایه و مفاهیم شبکه های کامپیوتری است.

ضوابط و شرایط ورودیها:

داشتن مدرک دیپلم به بالا

اهداف دوره:

آمادگی فراگیران جهت شرکت در دوره های پیشرفته شبکه از جمله دوره های مایکروسافت در زمینه سرورهای مایکروسافت،سرورهای لینوکس و دوره های تخصصی شرکت CISCO

مدت دوره:40 ساعت ( 33 ساعت نظری و 7 ساعت عملی)

با توجه به وسعت استفاده از كامپیوتر در دنیای امروز،به خصوص در محیط های كاری نیاز به تدوین این دوره احساس می شود.

اهداف دوره:

آشنایی با  WINDOWS –WORD-EXCEL-ACCESS-POWERPOINT-INTERNET

ضوابط  و شرایط ورودیها:

سطح تحصیلات حداقل باید در سطح راهنمایی باشد.

مدت دوره: 130 ساعت

جهاد دانشگاهى مولود مبارك انقلاب است. "مقام معظم رهبری"

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری